Atest trasy Półmaratonu Aleją Dębów Czerwonych!

godnie z wcześniejszymi zapowiedziami, organizatorzy wystąpili o uzyskanie atestu PZLA  dla  trasy Półmaratonu Aleją Dębów Czerwonych, którego sponsorem tytularnym jest HK Grupa Meblowa, Fabryka Mebli Piaski. Atestacja to nic innego jak precyzyjny pomiar dystansu, który przeprowadzony został na rowerze, ze skalibrowanym licznikiem, który liczył obroty na mierzony odcinku trasy. Pomiaru dokonał Pan Marek Tokarczyk ze Świdnicy- Atestator IAAF/AIMS kat. B. Uzyskany atest stanowi gwarancję, że uzyskane przez zawodników wyniki, będą wiarygodne i oficjalnie uznane. Tak więc już dzisiaj zachęcamy wszystkich biegaczy do zapisów. Atestator uważa, że trasa jest bardzo szybka- Wasze rekordy życiowe czekają na poprawę ! 🙂

Mamy nadzieję, że w ciągu kliku najbliższych dni, po otrzymaniu oficjalnego atestu z PZLA, będziemy mogli zaprezentować Państwu oficjalną mapkę Półmaratonu.

Bardzo dziękujemy Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Kępnie za pomoc przy zabezpieczeniu trasy pomiaru.