Dzień Dziecka – 01 CZERWCA 2022 R.

Piękna pogoda i wspaniała impreza- tak można podsumować Dzień Dziecka organizowany na boisku sportowym Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wieruszowie. Wydarzenie zgromadziło kilkaset dzieci ze szkół i przedszkoli Gminy Wieruszów.

Humory uczestnikom dopisywały, bo atrakcji nie brakowało: występy artystyczne, koncert Spoko Loko, muzyka, gry i zabawy, malowanie twarzy, konkursy oraz przejażdżki bryczką. Ale to nie jedyne rozrywki tego radosnego i słonecznego dnia, niespodzianki przygotowali także Mali Strażacy z Wieruszowa, którzy uświetnili to wydarzenie. Ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszył się dmuchaniec, atrakcja zapewniona przez GOSiT, który były oblegany do samego końca imprezy i zagwarantował wyzwalając aktywność fizyczną dzieci świetną zabawę pełną śmiechu i radości.

Sportowych emocji i uśmiechów było co niemiara !

Mamy nadzieję, że uśmiech zawsze będzie gościł na twarzach dzieci, a każdy dzień będzie wspaniałą przygodą, niosącą za sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Z okazji Dnia Dziecka życzymy, aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały i w przygody opiewały. By nie było porannej pobudki, a wiatr rozwiewał wszystkie smutki !