FERIE ZIMOWE NA LODOWISKU !

Czas ferii sprzyja zimowym sportom! A jedną z największych atrakcji sezonu zimowego w Wieruszowie jest oczywiście ślizgawka! Lodowisko to fantastyczne miejsce na spędzenie wolnego czasu i dobrą zabawę.

Co prawda w naszym regionie aktualnie nie widać typowo zimowych warunków, to jednak codziennie nie brakowało chętnych osób do korzystania z naszego lodowiska. Z wieruszowskiej ślizgawki korzystały zarówno osoby potrafiące już jeździć na łyżwach, ale również te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem.

Przez cały okres ferii zimowych odbywały się zajęcia nauki jazdy na łyżwach dla dzieci ze szkół podstawowych Gminy Wieruszów prowadzone w dwóch kilkunastoosobowych grupach. Łyżwiarstwo to sport ogólnorozwojowy, a zarazem wspaniała zabawa dla dzieci w każdym wieku, która poprawia koordynację ruchową i komfort psychiczny. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, co daje pewność, że dziecko nauczy się podstaw tego sportu i opanuje technikę jazdy na łyżwach.

Ponadto nasze kryte lodowisko przez cały okres ferii licznie odwiedzały grypy zorganizowane. Nie samą nauką uczeń żyje, a i wiedzę łatwiej się przyswaja po udanej aktywności fizycznej. Jazda na łyżwach to wyjątkowa aktywność fizyczna, ale także świetna zabawa i spotkanie integrujące.

Lodowisko to miejsce dla każdego- zachęcamy do korzystania zarówno rodziny z dziećmi, jak i młodzież. Pracujemy codziennie w godz. 10.00-21.00. Zapewniamy dostęp do łyżew, kasków i gadżetów do nauki jazdy na łyżwach. Wszystkie sprzęty można wypożyczyć na miejscu. Gwarantujemy, że czeka na Was mnóstwo niesamowitej zabawy.

Jeśli jeszcze nie macie planów na ferie zimowe, zapraszamy na naszą taflę! Więcej informacji: http://www.gosit-wieruszow.pl/lodowisko/