Gala Boksu i Kickboxingu – Wieruszów 2018

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie po raz kolejny był organizatorem Gali Boksu i Kickboxingu Wieruszów 2018, wydarzenie miało miejsce w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 w miniona sobotę tj. 17.02.2018r.

Widowisko zapoczątkował krótki pokaz umiejętności podopiecznych Wieruszowskiej „Husarii” która była współorganizatorem gali . Widzowie mogli podziwiać kilkanaście walk które stoczyli kadeci, juniorzy oraz seniorzy głównie z łódzkich klubów. Silną reprezentację wystawił „Włókiennik”, ale nie zabrakło też zawodników z Łęcznej, Skarżyska, Piotrkowa i Konina.

Walki na ringu przebiegały w sportowej atmosferze przynosząc sporo emocji.

Największe emocje na widowni wywołała walka wieczoru, w której spotkali się Witold Aleksandrowicz i Szymon Dwornikowski. Zawodnicy stoczyli widowiskowy pojedynek podzielony na pięć 2-minutowych rund. Ostatecznie na punkty zwyciężył reprezentant klubu z Ostrowa Wlkp.

Puchary, dyplomy i okolicznościowe medale wręczali ludzie związani z boksem, organizatorzy a także przewodniczący Rady Miejskiej Adam Śpigiel.

Gala, była okazją do promocji boksu olimpijskiego. Mamy nadzieję,że to wydarzenie zachęci młodzież oraz dzieci do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Gali Boksu i Kickboxingu Wieruszów 2018:

Dyrektorowi Pawłowi Malikowi i pracownikom SP Nr 3 w Wieruszowie

Klub Sportowy „Husaria”reprezentowany przez Prezesa Jacka Piwowara

Ogrody Zalewscy Osiek

Sponsorom :

Wędlinka

NataliLine siłownia i fitness

Podziękowania za patronat medialny:

Gazeta Łącznik oraz portal tugazeta.pl

Ilustrowany Tygodnik Powiatowy

Radio Sud