II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

Za niespełna 3 tygodnie, dokładnie 18 września o godz. 12.00 po wystrzale startera wyruszą entuzjaści biegania, by po raz drugi zmierzyć się z dystansem 21,097 kilometrów. Na co mogą liczyć uczestnicy tegorocznej edycji? Na pewno na bogaty pakiet startowy oraz na wsparcie kibiców !

Tegoroczna trasa nie powinna sprawić zawodnikom trudności. Osoby, które startowały w ubiegłym roku, doskonale znają jej przebieg. Ten fakt na pewno pomoże w opracowaniu strategii startowej. Zawodnicy, którzy nie mieli okazji zapoznać się z trasą, mogą to zrobić teraz, oglądając materiał video z poprzedniej edycji.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=lwF7xdVq2Pw

A dziś prezentujemy medal, który może być Waszym trofeum. Elementy medalu odzwierciedlają charakter biegu poprzez nawiązanie do Alei Dębów Czerwonych.

Życzymy udanych treningów! I do zobaczenia na starcie!

Nie zwlekajcie i zapiszcie się już dziś !

Zapisy: https://www.zmierzymyczas.pl/1418/ii-polmaraton-aleja-debow-czerwonych.html

Szczegółowe informacje: http://www.gosit-wieruszow.pl/polmaraton-aleja-debow-czerwonych-2022/

 

Sponsor tytularny: HK Grupa Meblowa, Fabryka Mebli Piaski;

Organizatorzy: Gmina Wieruszów, Gmina Łęka Opatowska, Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie, Spółdzielnia Socjalna Green Service;

Partnerzy: Starostwo Powiatowe w Kępnie, Starostwo Powiatowe w Wieruszowie;

Patronat medialny: TVP 3 Łódź www.lodz.tvp.pl, Radio Łódź,  Ilustrowany Tygodnik Powiatowy i powiatowy.pl, Radio SUD, Gazeta „Łącznik” i portal tugazeta.pl, Radio Ziemi Wieluńskiej; MaratonyPolskie.pl