Mecze WKS PROSNA na Stadionie Sportowym w Wieruszowie !

 

Już od 1 maja 2021 r. na Stadionie Sportowym w Wieruszowie w każdy weekend rozgrywane są mecze juniorów i seniorów WKS PROSNA.

W ostatnią sobotę rozegrany został mecz seniorów z liderem z Błaszek. Emocjonujące spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2, a bramki zdobyli Szymon Cierkosz, Jakub Przybył oraz Kacper Karbowski. Juniorzy natomiast na własnym boisku podjęli rywalizację z drużyną Zjednoczeni Stryków, co zakończyło się przegraną i wynikiem 5:2.

Mecz seniorów na szczycie po raz pierwszy rozegrany został z udziałem publiczności po zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią. Już ten pierwszy mecz z udziałem kibiców, pokazał jak wielu sympatyków  WKS PROSNY stęskniło się za dopingowaniem swojej drużyny. Profesjonalna  oprawa meczu, olbrzymie emocje zafundowane przez zawodników oraz wspaniała  atmosfera na trybunach zachęca do udziału w następnych spotkaniach WKS !

Już dzisiaj  serdecznie zapraszamy na kolejne mecze. Wszystkie informacje na temat kolejnych spotkań znajdziecie Państwo również na naszej stronie.