Oficjalna mapa Półmaratonu Aleją Dębów Czerwonych !

Zgodnie z wcześniejszymi sygnałami, informujemy, iż trasa Półmaratonu Aleją Dębów Czerwonych, którego sponsorem tytularnym jest HK Grupa Meblowa, Fabryka Mebli Piaski uzyskała atest PZLA, a co za tym idzie przygotowana została oficjalna mapka biegu !

Uczestnicy będą mieli okazję przebiegnąć przez niezwykle malowniczą Aleję Dębów Czerwonych, która szczególnie w okresie jesiennym będzie zachwycać swym urokiem. Zapewniamy, że trasa na długo zapadnie w Waszych pamięciach, o czym świadczyć mogą wyrażane opinie- na jej niepowtarzalność, a jednocześnie szybkość zwróciło uwagę wielu ekspertów…

Półmaraton, który organizowany jest przez Gminę Wieruszów, Gminę Łęka Opatowska, Spółdzielnię Socjalną Green Service, Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie, Powiat Kępiński oraz Powiat Wieruszowski i który otrzymał dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego wystartuje 19 września, o godz. 12.00 spod Stadionu Sportowego w Wieruszowie, przy ul. Sportowej 4. Mamy nadzieję, że na dystansie półmaratonu (21,0975 km) pobiegną zarówno sportowcy, jak i amatorzy aktywnego spędzania czasu.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w biegu oraz do kibicowania wszystkim uczestnikom!

Zapisy: https://www.zmierzymyczas.pl/1215/polmaraton-aleja-debow-czerwonych.html