OTWARCIE LODOWISKA GOSiT SEZON 2021/2022

W Mikołajki tj. 06.12.2021r. o godz. 11.00, odbyło się otwarcie lodowiska- sezon 2021/2022. Tegoroczne otwarcie lodowiska cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich mieszkańców Gminy Wieruszów oraz ościennych Gmin. Podczas imprezy, na tafli królowali Klemens i Klementyna oraz Święty Mikołaj, którzy rozdawali najmłodszym miłośnikom jazdy na łyżwach słodkie niespodzianki i zapraszali do wspólnej zabawy.

Jazda na łyżwach i możliwość jej doskonalenia staje się popularną atrakcją w tym regionie.  Wielu uczestników z zapałem korzysta z naszego lodowiska, gdyż jest to doskonała forma spędzania czasu wolnego. Ze względu na długie godziny codziennego funkcjonowania lodowiska, każdy ma szanse sprawdzić swoje możliwości w tym sporcie. Jest to sport dla wszystkich, o różnych poziomach posiadanych umiejętności jazdy na łyżwach, dlatego każdy zainteresowany może korzystać z lodowiska. To trwające kilka miesięcy unikalne wydarzenie łyżwiarskie, łączy ludzi o różnych zainteresowaniach i w różnym wieku, podczas którego nie tylko można zadbać o zdrowie i odporność uprawiając sporty zimowe, ale przede wszystkim przyjemnie spędzić czas z rodziną i znajomymi.

Przy lodowisku do dyspozycji są szatnie, toalety, a także wypożyczalnia sprzętu, gdzie można wypożyczyć chociażby łyżwy, chodziki do nauki jazdy na łyżwach, czy skorzystać z usługi ostrzenia łyżew.

Wraz z otwarciem lodowiska uruchomiony został również Elektroniczny System Obsługi Klienta. Wszyscy zainteresowani korzystaniem z lodowiska oraz pozostałych obiektów GOSiT otrzymywać będą w kasie GOSiT elektroniczny transponder, odblokowujący bramki wejścia/wyjścia które mierzą czas korzystania z obiektu. Dzięki wprowadzeniu takiego systemu skrócony zostanie czas oczekiwania korzystających.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich miłośników łyżwiarstwa do skorzystania z naszej oferty. Szczegółowe informacje na stronie www.gosit-wieruszow.pl