OTWARCIE LODOWISKA GOSiT SEZON 2022/2023

W Mikołajki tj. 06.12.2021r. o godz. 11.00, odbyło się otwarcie lodowiska w Wieruszowie. Już pierwszego dnia odwiedziło nas spore grono sympatyków jazdy na łyżwach i miłośników zimowego szaleństwa, w tym dniu kilka razy odwiedził nas Święty Mikołaj wraz ze śnieżynką, był również  Koziołek Klemens, oczywiście nie przyszli do nas z pustymi rękami, rozdawali najmłodszym słodycze oraz kalendarze!

Na lodowisku można fajnie spędzić czas ze znajomymi, zaprzyjaźnić się z nowymi osobami i odkryć nową pasję. To świetna forma dla fanów zimowego szaleństwa, cieszy się sporym zainteresowaniem.. Jazda na łyżwach to idealny zamiennik jazdy na rowerze czy rolkach, pozwala utrzymać dobrą kondycję i korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Lodowisko dostępne jest dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu umiejętności łyżwiarskich.

Na miejscu dostępne są szatnie, toalety, można skorzystać z usługi ostrzenia łyżew a także dostępna jest wypożyczalnia sprzętu, gdzie można wypożyczyć chociażby łyżwy, kaski czy  balkoniki do nauki jazdy na łyżwach.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich miłośników łyżwiarstwa do skorzystania z naszej oferty. Szczegółowe informacje : http://www.gosit-wieruszow.pl/lodowisko/