OTWARCIE LODOWISKA SEZON 2019/2020

W Mikołajki tj. 06.12.2019r. o godz. 18.00, odbyło się otwarcie lodowiska- sezon 2019/2020. Tegoroczne otwarcie lodowiska cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich mieszkańców Gminy Wieruszów oraz ościennych Gmin. Podczas imprezy, na tafli królował Święty Mikołaj, który rozdawał jeżdżącym słodycze i zapraszał do wspólnej zabawy.

Jazda na łyżwach i możliwość jej doskonalenia staje się popularną atrakcją w tym regionie.  Wielu uczestników z zapałem korzysta z naszego lodowiska, gdyż jest to doskonała forma spędzania czasu wolnego. Ze względu na długie godziny codziennego funkcjonowania lodowiska, każdy ma szanse sprawdzić swoje możliwości w tym sporcie. Jest to sport dla wszystkich, o różnych poziomach posiadanych umiejętności jazdy na łyżwach, dlatego każdy zainteresowany może korzystać z lodowiska. To trwające kilka miesięcy unikalne wydarzenie łyżwiarskie, łączy ludzi o różnych zainteresowaniach i w różnym wieku, podczas którego nie tylko można zadbać o zdrowie i odporność uprawiając sporty zimowe, ale przede wszystkim przyjemnie spędzić czas z rodziną i znajomymi. Dodatkowo przygotowaliśmy ofertę specjalną dla grup zorganizowanych, które mają również szanse skorzystania z zajęć prowadzonych na lodowisku.

Przy lodowisku do dyspozycji są szatnie, toalety, a także wypożyczalnia sprzętu, gdzie można wypożyczyć chociażby łyżwy, chodziki do nauki jazdy na łyżwach, czy skorzystać z usługi ostrzenia łyżew.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich miłośników łyżwiarstwa do skorzystania z naszej oferty. Szczegółowe informacje, cennik oraz harmonogram i regulaminy znajdują się na naszej stronie internetowej.