Przypomnienie – IV Ogólnopolski Integracyjny Bieg Uliczny

Przypominamy, iż nadal trwają zapisy na IV Ogólnopolski Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów 2019, który organizowany jest przez Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie, Stowarzyszenie Integracyjne Klub Otwartych Serc w Wieruszowie oraz Wieruszowski Klub Sportowy „PROSNA”.

Bieg odbędzie się 21 września 2019r., a start nastąpi o godz. 15.00. Dystans biegu głównego wynosi 10 km, masowego 2,5 km, a drużynowego 4×2,5 km.  Trasa biegu ulicznego uzyskała w czerwcu tego roku atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, który gwarantuje, że dystans do pokonania przez uczestników ma regulaminową długość tj. jedna pętla: 5km, całość trasy: 10km.

Miło nam poinformować, iż w składzie pakietów startowych znajdą się m.in. koszulki techniczne, maść kojąca dla aktywnych, brelok z peleryną przeciwdeszczową oraz worki sportowe, których wizualizacje prezentujmy poniżej. Ponadto dla wszystkich przewidziane są pamiątkowe medale.

Zadanie współfinansowane ze środków wojewódzkich www.lodzkie.pl,

Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Łodzi, Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, Urzędu Miejskiego w Wieruszowie, Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie, Stowarzyszenia Integracyjnego „Klub Otwartych Serc” w Wieruszowie, Wieruszowskiego Klubu Sportowego „PROSNA” oraz życzliwości lokalnych sponsorów i bezinteresownej pomocy wolontariuszy.

Bieg realizowany jest w ramach cyklu „Biegnij W Łódzkie – W 80km Dookoła Łódzkiego”, pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.