RAJD ROWEROWY

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie w ramach akcji „Wakacje z GOSiT” w dniu 2 sierpnia 2018 roku zorganizował przy pomocy Wieruszowskiego Klubu Kolarskiego Rajd Rowerowy do Domu Wczasów Dziecięcych w Głazie.

Trasa przebiegała przez gminę Wieruszów i gminę Galewice, gdzie uczestnicy rajdu mogli podziwiać malownicze krajobrazy zachodniej części powiatu wieruszowskiego.

Po krótkim odpoczynku uczestnicy udali się na przejażdżki konne. Na placu czekali już instruktorzy, którzy przygotowali konie na nasz przyjazd. Po krótkim objaśnieniu jak zachowywać przy koniu, to uczestnicy, z małą nieśmiałością, zaczęli swą przygodę z jazdą  konną. Potem uczestnicy mogli skorzystać z placu zabaw oraz z boisk sportowych, które znajdują się na terenie Domu Wczasowego. Ostatnią atrakcją jaka czekała uczestników rajdu było pieczeniu kiełbasek przy ognisku mimo, że był piękny a zarazem upalny dzień. Po krótkim odpoczynku z uśmiechem na twarzy i naładowani pozytywną energią, uczestnicy udali się w drogę powrotną do Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie.

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki chce serdecznie podziękować:

Dyrektorowi i pracownikom Domu Wczasów Dziecięcych TPD  w Głazie

Spółdzielni Socjalnej „Green Service” z Wieruszowa

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki zaprasza do skorzystania wakacyjnej oferty, który jest dostępny na stronie http://www.gosit-wieruszow.pl/wakacje-z-gosit-2/