Santander Bank Polska SA głównym partnerem Extreme Race

– Bardzo się cieszę, że nasza fundacja zaangażowała się w tak oryginalną sportową imprezę. Już od samego początku rozpatrywania wniosku, ten projekt po prostu sam się bronił – mówiła dyrektor wieruszowskiego oddziału banku Santander Bank Polska SA, Agnieszka Kowalska – Sztrajt.

W środę w siedzibie SANTANDERA została podpisana obustronna umowa na wsparcie RUNKAYAKBIKE Wieruszów 2019 EXTREME RACE. Dyrektor Agnieszka Kowalska – Sztrajt i szef Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki Maciej Baciński wymienili dokumenty zapewniające wsparcie finansowe przez Fundację SANTANDER w ramach programu grantowego BANK MŁODYCH MISTRZÓW SPORTU. 10 sierpnia o godzinie 15.30 w Wieruszowie zostanie rozegrany wyścig, którego trasę śmiałkowie będą musieli pokonać: biegiem (6 km), rowerem (16 km) i kajakiem (3 km).

– Już teraz zainteresowanie imprezą jest spore, rozpoczęły się zapisy i mamy pierwsze zgłoszenia. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, zapraszamy wszystkich chętnych na nasze strony a tam do zapisów i oczywiście do startu. Mamy nadzieję, że nie zawiodą nas także kibice. – mówił po podpisaniu umowy Baciński. Meta wyścigu usytuowana będzie niedaleko mostu w okolicach wieruszowskiego zamczyska.