WAKACJE Z GOSiT WCIĄŻ TRWAJĄ

WAKACJE Z GOSiT WCIĄŻ TRWAJĄ, ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW:

Zajęcia ruchowe z elementami sztuk walk

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w zajęciach ruchowych z elementami sztuk walk prowadzonych przez trenerów Klubu Sportowego Husaria. Zajęcia odbywają w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 1900 (dodatkowo 21.08.2018r.- godzina 1100) w hali sportowej GOSiT, przy ul. Sportowej 4 w Wieruszowie.

Zajęcia ruchowe z elementami sztuk walk pozwalają na poprawienie kondycji fizycznej, zyskanie większej wydolności oddechowo – krążeniowej, wyrobienie dobrej koordynacji ruchowej, szybkości i dynamiki ruchów oraz wzmocnienia większości partii mięśniowych.

Deklaracje uczestnictwa dostępne są na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie: http://www.gosit-wieruszow.pl/wakacje-z-gosit-2/

 

Turniej dla dzieci WIERUSZÓW ARMWERSTLIN CUP

Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci na amatorskie zawody w Wieruszowie w Siłowaniu na Rękę „WIERUSZÓW ARMWRESTLING CUP”. Zawody odbędą się 22 sierpnia 2018r. o godzinie 1800 w hali sportowej GOSiT, przy ul. Sportowej 4 w Wieruszowie. Podczas turnieju zapewniona będzie profesjonalna obsługa sędziowska.

Turniej siłowania na rękę dla dzieci to wyjątkowa okazja na sprawdzenie swojej siły i zmierzenia się z przeciwnikiem. To również możliwość  wspaniałej zabawy -gdyż są to zawody amatorskie i każde dziecko może wziąć w nich udział. Zawody mają na celu rozpropagowanie zdrowego stylu życia, dbania o zdrowie poprzez ruch, zabawę i budowanie dobrej sylwetki.

Deklaracje uczestnictwa dostępne są na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie: http://www.gosit-wieruszow.pl/wakacje-z-gosit-2/