Wieruszowski Klub Kolarski składa podziękowania

Zarząd Stowarzyszenia Wieruszowski Klub Kolarski składa serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom oraz ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i rzeczowe działalności klubu w roku 2018

Chcielibyśmy podziękować sponsorom naszego klubu, bez których ciężko byłoby nam funkcjonować w sezonie startowym 2018. Cieszymy się, że jesteście z nami i wspieracie klub w naszej działalności.

Efektem tej współpracy jest udział w 42 zawodach gdzie zdobyliśmy 111 medali , w tym za 1 miejsce 38, za 2miejsce 42 i za 3miejsce 31 .

Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm, ich pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców Wieruszowa.

Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi, oraz utrzymania dobrej kondycji wśród mastersów, wymaga znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki Państwu nasz klub może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim, do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw społecznych. Loga każdego z naszych sponsorów znajdują się w prawym panelu naszej strony internetowej. http://wkkwieruszow.pl/

Zapraszamy wszystkich dotychczasowych sponsorów jak i nowych do współpracy w nadchodzącym roku 2019.

PPHU WĘDLINKA

MALIK DEVELOPMENT

REJONOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W LUTUTOWIE

FIRMA PROJ.BUDOWLANA PROKRES Janusz Stryczek

NATALILINE siłownia i fitnes

GRZESIAK skład opału i transport międzynarodowy

NODON producent odzieży sportowej

ART-MET Robert Szewczyk

AGD-RTV U ADAMA Robert Musiała

PFLEIDERER Wieruszów

Gabinet Weterynaryjny Kowalówka Dariusz Sowiński

IMEDIA AGD RTV Mariusz Zawada

VIDEUX T.M.Kuca

P.U.H. GRĄDZIEL – Leszek Grądziel

NA OPAK TV- Piotr Durys

OSP Pieczyska

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie

Miasto i Gmina Wieruszów

Powiat Wieruszowski

Gazeta Łącznik i tugazeta.pl

Radio SUD

Powiatowy.pl

OSP Gminy i Powiatu Wieruszów