XXVII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych

W dniach 19-20 czerwiec 2021 r. najlepsi zawodnicy wyłonieni podczas 3 cykli „Czwartków Lekkoatletycznych” organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki na Stadionie Sportowym w Wieruszowie wzięli udział w XXVII Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych, który rozgrywany był w Łodzi.

Reprezentowali nas:

Ciężka Laura

Glińska Natalia

Grzesiak Roksana

Korytny Maciej

Kościarz Małgorzata

Krawczyk Marcel

Mielcarek Mariusz

Nizio Tomasz

Płuska Sandra

Polowa Wiktoria

Rudnyk Vadym

Sikora Eryk

Smiatacz-Rabiega Jagoda

Szczepanik Liliana

Światła Liliana

Trzeciak Radosław

Wróbel Michał

Wyder Kamil

 

Uczniowie ze Szkół Podstawowych Gminy Wieruszów, z roczników 2008, 2009 oraz 2010 i młodsi rywalizowali w konkurencjach: bieg 60m, bieg 300m, bieg 600m, rzut piłką palantową oraz skok w dal.

Spośród przeszło 1200 młodych lekkoatletów nasi reprezentanci zajęli wysokie pozycje w swoich konkurencjach, często pobijając własne rekordy życiowe. Największy sukces osiągnął uczeń ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie- Tomasz Nizio zdobywając puchar i nagrodę za trzecie miejsce w skoku w dal.

Mimo upalnej pogody nasi zawodnicy nie dawali za wygraną, a zacięta rywalizacja trwała do ostatniej konkurencji.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich osób pomagających nam w realizacji wyjazdu na zawody, szczególnie dla trenerów i opiekunów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

 Szczegółowe wyniki:

https://domtel-sport.pl/wyniki,zawody,5022