Zaproszenie na „II Wieruszowski Sztafetowy Bieg Charytatywny”

Komitet organizacyjny ma przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie. Po raz drugi w naszym powiecie 08 września 2018 roku podczas III Integracyjnego Biegu Ulicznego Wieruszów 2018 wystartuje bieg charytatywny. Będzie to niecodzienna impreza, ponieważ zostanie przeprowadzona w formie biegu sztafet.

Chcielibyśmy, aby w miarę możliwości każdy urząd, instytucja, każda firma oraz wszyscy ludzie dobrej woli wzięli udział w tym przedsięwzięciu poprzez „wystawienie” swojej reprezentacji. Uważamy, że jest to świetny pomysł, aby zintegrować pracowników miedzy sobą poprzez rywalizację z konkurencyjnym przedsiębiorstwem, aby pobiec razem ze swoimi znajomymi, sąsiadami i jednocześnie pomóc niepełnosprawnym dzieciom.

100% opłaty startowej zostanie przekazane na terapie i rehabilitację dzieci z terenu gminy Wieruszów. Dzięki wsparciu Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie oraz Stowarzyszeniu Integracyjnemu „Klub Otwartych Serc” w Wieruszowie mamy możliwość przeprowadzenia tej akcji. Czekamy na Państwa, czekamy na ten mały krok, który mogą Państwo zrobić, a za którym w ślad pójdą inne instytucję, firmy, społeczności. Zróbmy coś wielkiego! Pobiegnijmy wszyscy razem dla przyszłości tych najsłabszych!

Do zobaczenia na trasie.

Trasa „II Wieruszowskiego Sztafetowego Biegu Charytatywnego” (pdf)

Regulamin „II Wieruszowskiego Sztafetowego Biegu Charytatywnego” (pdf)

Z wyrazami szacunku,

Komitet organizacyjny:
Mateusz Garczarek
Prezes SI„KOS” – Henryka  Sokołowska
Dyrektor GOSiT-  Maciej Baciński