DZIEŃ WSZYSTKICH DZIECI – KRĘGLE !

30 maja 2021 r., w godz. od 10.00 do 17.00 w ramach „Dnia wszystkich dzieci” na Rynku w Wieruszowie wszystkie dzieci mogły skorzystać z atrakcji zapewnionej przez GOSiT, którą był dmuchany tor do kręgli.

Specjalnie wyposażony tor był całkowicie bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci, gdyż na torze mogły grać dzieci od 3 r.ż. (otrzymywały wtedy piłkę nożną oraz rzucały z bliższej odległości).  Dzięki czterem różnym kulom (dla dzieci lekka bez otworów + piłka nożna) można było odpowiednio dobrać jej rozmiar do ręki uczestnika. Właściwie dopasowana kula przy lekkim zamachu sama wyślizgiwała się na tor i toczyła. Celem gry było oczywiście strącenie jak największej liczby kręgli. Jak w tradycyjnej grze, tylko fajniej! Niektórym uczestnikom udało się strącić wszystkie kręgle za pierwszym razem !

Dzięki wspólnej zabawie dzieci mogły rozładować energię, która gromadziła się w nich m.in. przez nauką zdalną, czy brak regularnego uprawiania sportu. Ponadto mogły nauczyć się rywalizacji oraz umiejętności poradzenia sobie z przegraną.

Serdeczne podziękowania dla obsługi technicznej z firmy OLIGO- ANIMACJE DLA DZIECI, którzy dzięki swojemu profesjonalizmowi skutecznie przeprowadzili całą grę oraz dodatkowo zapewnili dobrą zabawę.

Sportowych emocji i uśmiechów było co niemiara !