BIEG MASOWY 650-LECIA MIASTA WIERUSZOWA

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wieruszowa między 12 a 112 rokiem życia do wzięcia udziału w Biegu Masowym organizowanym z okazji obchodów 650-lecia miasta Wieruszowa, który odbędzie się 8 września 2018r. o godzinie 16.00.  Dystans to 2,500 km. Udział w biegu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma: pamiątkowy medal, koszulkę techniczną oraz wodę.

Gwiazdą biegu będzie jedyna polska mistrzyni świata w maratonach, zwyciężczyni w prestiżowych maratonach w Londynie, Nowym Jorku i Nagoi oraz Bostonie- Pani Wanda Panfil-González.

14 krotna mistrzyni Polski, 13-krotna wicemistrzyni, 9-krotna rekordzistka kraju Pani- Wanda Panfil-González, która przed biegiem przeprowadzi rozgrzewkę oraz poprowadzi cały bieg, zachęcając wszystkich uczestników do wzięcia w nim udziału.

Bieg ma na celu zachęcanie wszystkich mieszkańców Wieruszowa oraz wszystkich mieszkańców ościennych powiatu do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym biegu.

Warunkiem otrzymania koszulki technicznej i pamiątkowego medalu jest zgłoszenie uczestnictwa w biegu do dnia 3 września, zapisy pod adresem:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4024