Dwa dni bardzo dobrego ścigania

Bardzo dobre dwa dni rywalizacji.

Zaczynamy od niedzieli!!!!!

Właśnie tego dnia udaliśmy się do Turawy na Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym. Rozgrywane również w tym dniu zostały Mistrzostwa Polski🇵🇱 Krajowego Zrzeszenia LZS w Kolarstwie Przełajowym dla kategorii junior i młodzieżowiec.

I właśnie miło nam jest ogłosić, że w kategorii młodzieżowej

U23 Magdalena Zawierta zdobywa koszulkę i tytuł Mistrza Polski

BRAWO BRAWO

Wyścig został poprowadzony przez organizatora po lesie przy Zajeździe ,,Jowisz” ale też i po plaży Jeziora Dużego- oj dużo piachu. Jako pierwsze  wystartowały nasze młodziczki, gdzie po ukończeniu dwóch rund na metę wjeżdżają 17 Aleksandra Szukała a Martyna Gielniak 25 brawo dziewczyny.

Następny nasz start to wyścig  Elity Kobiet, gdzie w kategorii U23 zwycięża Magda

Godzinę po niej startuje elita Mężczyzn, gdzie bardzo dobry wyścig jedzie Stanisław Nowak zajmując 3m

Piątek 11.Xl to Niepodległościowy Maraton MTB Wieruszów i tu też nasi zawodnicy zajmują  bardzo dobre lokaty

Na dystansie Mega Stanisław Nowak zdobywa wszystko -pierwszy Open- pierwszy w kategorii i pierwszy w kategorii LZS

Maria Matuszek 1miejsce szkółka Galewice Julia Głowacz 2 szkółka Galewice

Kamil Wyder 1 miejsce  szkółka Pieczyska Hubert Kazuś 4 miejsce szkółka Pieczyska Bartek Skupien 5 miejsce szkółka Pieczyska Szymon Dominiczak 6 miejsce szkółka Galewice

Krystian Głowacz 7 miejsce szkółka Galewice Adam Lisiecki m11 szkółka Pieczyska Kiril Zhvanko  m13 szkółka Pieczyska Wiktor Lisiecki m14 szkółka Pieczyska

Bartek Skupień w niedzielę rywalizował w Łagiewnikach Łódzkich, gdzie zajął bardzo dobre 7 miejsce

To były bardzo udane dni dla zawodników jak i klubu . Gratulujemy wyników i życzymy wytrwałości.