Informacja Organizatorów IV Ogólnopolskiego Integracyjnego Biegu Ulicznego WIERUSZÓW 2019

W związku z organizacją IV Ogólnopolskiego Integracyjnego Biegu Ulicznego, informujemy, iż w dniu 21 września (sobota) w godzinach: 1000-1030  nastąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Warszawskiej w okolicy Rynku. Natomiast w godzinach: 1430 –1630 wystąpią utrudnienia w ruchu w ciągu ulic: Rynek Wieruszów, ul. Klemensa Wierusza, Dąbrowskiego, Mikołaja Kopernika, Cmentarna, Krasickiego, Kordeckiego, Warszawska, Fabryczna, Biskupa Stefana Bareły, Ludwika  Waryńskiego,  Piskorska,  Nowa,  Parkowa,  Sportowa,  Rynek Wieruszów (2 okrążenia).

Prosimy wszystkich kierowców o szczególną uwagę i wyrozumiałość oraz nie parkowanie samochodów na trasie biegu.

 

Jednocześnie zapraszamy bardzo serdecznie, wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Wieruszów do kibicowania zawodnikom na całej  trasie biegu.

 Ze sportowymi pozdrowieniami

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Integracyjne ,Klub Otwartych Serc„ w Wieruszowie
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie
Wieruszowski Klub Sportowy „PROSNA”

Zadanie współfinansowane ze środków wojewódzkich www.lodzkie.pl,

Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Łodzi, Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, Urzędu Miejskiego w Wieruszowie, Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie, Stowarzyszenia Integracyjnego „Klub Otwartych Serc” w Wieruszowie, Wieruszowskiego Klubu Sportowego „PROSNA” oraz życzliwości lokalnych sponsorów i bezinteresownej pomocy wolontariuszy.

Bieg realizowany jest w ramach cyklu „Biegnij W Łódzkie – W 80km Dookoła Łódzkiego”, pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.