Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych, i kolejny udany start uczniów z Gimnazjum nr 2 w Wieruszowie
Dnia 15.11.2016 r. w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych .W zawodach wzięło udział 12 najlepszych zespołów z województwa, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w swoich rejonach.
Wśród nich po zwycięstwie w zawodach rejonowych znalazła się drużyna dziewcząt z Gimnazjum NR 2 z Wieruszowa.
Zawody rozegrano w czterech grupach po 3 zespoły.
Gimnazjum w Gorzkowicach
Mistrzowie grup grali o miejsca 1-4, drużyny które zajęły 2 miejsce w grupie grały o miejsca 5-8.
Po zaciętej rywalizacji Gimnazjum Nr 2 w Wieruszowie uplasowało się na 3 miejscu zdobywając tym samym brązowy medal Mistrzostw Województwa Łódzkiego.
Kolejność końcowa:
Im Gimnazjum w Moszczenicy
I Im Gimnazjum Nr 2w Skierniewicach
III m Gimnazjum Nr 2 w Wieruszowie
IV m Gimnazjum w Gorzkowicach
V m Gimnazjum w Buczku
Drużyna dziewcząt z Gimnazjum Nr 2 w Wieruszowie występowała w składzie: Moska Patrycja , Walacik Karolina , Adamska Sandra.
Nauczyciel: Bernardyna Wilk

Z kolei w dniu 16.11.2016 r. w Białej Rawskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Gimnazjalnych .W zawodach chłopców podobnie jak w kategorii dziewcząt wzięło udział 12 najlepszych zespołów z województwa, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w swoich rejonach.
Wśród nich po wywalczeniu drugiego miejsca w rejonie sieradzkim znalazła się drużyna chłopców z Gimnazjum Nr 2 w Wieruszowa.
Zawody również rozegrano w czterech grupach po 3 zespoły.