Nabór do sekcji kajakarstwa

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie prowadzi nabór dziewcząt i chłopców z rocznika 2005/2006 do sekcji kajakarstwa.

Spotkania sekcji kajakarstwa odbywać się będą trzy razy w tygodniu, udział w nich jest bezpłatny.

Zajęcia prowadzić będzie 5-krotny złoty medalista Mistrzostw Polski, Zasłużony Mistrz Sportu, Laureat Nagrody Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Pan Jerzy Głowinkowski.

Kajakarstwo to dziedzina od lat uznawana w naszym mieście za tradycję, jeszcze 16 lat temu o dokonaniach WKS ”Prosny”  i Spółdzielczego Klubu Sportowego „START”  było wiele słychać w środowisku kajakowym. Kluby wychowały wielu reprezentantów, członków kadry narodowej, medalistów Mistrzostw Polski i Świata , jest rodzajem wypoczynku który wspomaga zachowanie ogólnej aktywności fizycznej.

Jest to sport dla wszystkich, kochających wodę, przyrodę i przygodę, . Spokojnie płynąca rzeka stwarza warunki do bezpiecznego treningu młodzieży.

Warto pamiętać, że podczas zorganizowanych zajęć kajakowych można poznać wielu nowych ludzi, a co za tym idzie zawrzeć nowe przyjaźnie.

Zapisy prowadzi Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie przy ul. Sportowej 4 lub pod numerem telefonu – 62 62 62 030 do dnia 15.02.2018r.