NABÓR – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Przypominamy, że trwa nabór na zajęcia gimnastyki artystycznej. Zajęcia rozpoczną się w marcu br. Są one przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat i odbywać się będą w każdą środę i piątek (łącznie 8 zajęć w miesiącu).

Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach (podział ze względu na wiek uczestników). Treningi pierwszej grupy, czyli  dzieci w wieku 4-6 lat prowadzone będą w godzinach od 14.00 do 15.00. Natomiast treningi grupy drugiej, czyli dzieci w wieku 7-12 lat odbywać się będą w godzinach od 15.00 do 16.00. Czas trwania jednego treningu to 60 minut.

Zajęcia dopasowywane będą do umiejętności i wieku dzieci, co pozwoli wszystkim uczestnikom w pełni korzystać z przygotowanej atrakcji. Treningi poprowadzą trenerki z wieloletnim doświadczeniem i imponującym dorobkiem zawodniczym, które współpracują z Akademią Sportu Olimpia. Są to medalistki Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy w gimnastyce artystycznej i cheerleaders.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów, poprzez wypełnienie Deklaracji uczestnictwa, którą należy dostarczyć do Biura Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie.

Deklaracja uczestnictwa (pdf)

Więcej informacji pod numerem tel. 62 6262030 lub e-mail: biuro@gosit-wieruszow.pl