Nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach- bal walentynkowy oraz ognisko integracyjne!

14 lutego 2022 r. w ramach nauki jazdy na łyżwach zorganizowanej przez Wieruszowski Klub Sportowy PROSNA na lodowisku Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie finansowanej ze środków Gminy Wieruszów w ramach przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym odbył się bal walentynkowy zakończony ogniskiem integracyjnym.

W czasie trwania balu walentynkowego na lodzie instruktorzy jazdy na łyżwach organizowali różne konkursy i zabawy rekreacyjne dla wszystkich uczestników. Nie zabrakło również formułowania ogromnego serca ! Zajęcia stanowiły doskonałą okazję do doskonalenia zdobytych już umiejętności jazdy na łyżwach. Na zakończenie łyżwiarskich zmagań dla każdego przygotowane zostały słodkie niespodzianki.

Po zajęciach nauki jazdy na łyżwach zorganizowane zostało ognisko integracyjne, podczas którego nie tylko można było skonsumować wcześniej przygotowane specjały, ale przede wszystkim dzieci miały okazję wysłuchać profesjonalnych rad Policji. Podczas tego spotkania Oficer prasowy Komendy  Powiatowej Policji w Wieruszowie przypominał uczestnikom w jaki sposób dbać o własne bezpieczeństwo, nie tylko na lodowisku, ale także w codziennym życiu. Mamy nadzieję, że udział w tym projekcie przyczynia się nie tylko do zdobycia nowych umiejętności, ale jest również ciekawym doświadczeniem.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie instruktorów i rodziców, a przede wszystkim uczestniczących w zajęciach dzieci.