Oferta pracy – koordynator sportu szkolnego

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie zleci wykonanie zadania koordynatora sportu szkolnego w sezonie 2020/2021 ( ul. Sportowa 4 w Wieruszowie )

Proponowana forma zatrudnienia : umowa zlecenie

Okres zatrudnienia : wrzesień 2020 r.grudzień 2020 r. ; styczeń 2021r. – czerwiec 2021r.

Wymagania i kwalifikacje : ukończone studia wyższe o kierunku pedagogicznym oraz kwalifikacje do nauczania wychowania fizycznego, preferowane dodatkowe kwalifikacje do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo-rekreacyjnych tj. instruktor, trener .

Zadania główne:

  • koordynacja wszelkich działań w sporcie szkolnym na terenie gminy Wieruszów;

  • opracowywanie Gminnego Kalendarza Imprez Sportowych w oparciu o Kalendarz Szkolnego Związku Sportowego zawodów sportowych dla Województwa Łódzkiego na dany rok szkolny;

  • organizowanie szkolnych zawodów sportowych w oparciu o ww. kalendarz.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt w biurze Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie w godzinach: od 8.00 – do 16.00, adres: ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów; tel. 626262030; adres e mail : biuro@gosit-wieruszow.pl do dnia 31 sierpnia 2020r.