OTWARCIE LODOWISKA SEZON 2018/2019

W dniu 11.12.2018r. odbyło się otwarcie lodowiska- sezon 2018/2019. Tak samo, jak w roku ubiegłym, możliwość skorzystania z jazdy na łyżwach cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gminy Wieruszów oraz ościennych Gmin.

Jazda na łyżwach i możliwość jej doskonalenia staje się popularną atrakcją w tym regionie.  Wielu uczestników z zapałem korzysta z naszego lodowiska, gdyż jest to doskonała forma spędzania czasu wolnego. Ze względu na długie godziny codziennego funkcjonowania lodowiska, każdy ma szanse sprawdzić swoje możliwości w tym sporcie. Jest to sport dla wszystkich, o różnych poziomach posiadanych umiejętności jazdy na łyżwach, dlatego każdy zainteresowany może korzystać z lodowiska. Dodatkowo przygotowaliśmy ofertę specjalną dla grup zorganizowanych, które mają również szanse skorzystania z zajęć prowadzonych na lodowisku.

Tegoroczną niespodzianką lodowiska jest możliwość wygrania w codziennym losowaniu maskotki Kozła Miasta Wieruszów. Każdy uczestnik korzystający z lodowiska ma szansę na wygranie.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty specjalnej. Szczegółowe informacje, cennik oraz harmonogram i regulaminy znajdują się na naszej stronie internetowej.

Relacja z wydarzenia poniżej.