Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w Półmaratonie Aleją Dębów Czerwonych, którego sponsorem tytularnym została HK Grupa Meblowa, Fabryka Mebli Piaski, i która jest głównym sponsorem nagród finansowych. Bieg, który otrzymał także dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w ramach trzeciego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2021 r. pn.: „Wydarzenia Sportowe na Plus” odbędzie się 19 września br. w Wieruszowie. Tegoroczna impreza rozgrywana będzie po raz pierwszy, a trasa przebiegać będzie przez niezwykle malowniczą Aleję Dębów Czerwonych.

Pragniemy poinformować, iż ustalona została pula nagród dla zwycięzców w kategoriach OPEN Kobiet i Mężczyzn (szczegóły w regulaminie), a także nagrody specjalne ufundowane przez Meble Marzenie Węgłowski i Stryjakiewicz Sp. j. Opatów: voucher do Holiday Park & Resort – 7 dób hotelowych w DOMKU (max 9 osób) oraz voucher do Holiday Park & Resort -7 dób hotelowych w APARTAMENCIE (max 4 osoby), voucher do sieci drogerii Rosmann, które zostaną wylosowane wśród wszystkich zawodników, którzy ukończą bieg w wyznaczonym limicie czasu.

Z przyjemnością prezentujemy także koszulkę techniczną, którą otrzymają wszyscy uczestnicy biegu. Oprócz tego każdy otrzyma pamiątkowy medal oraz pakiet startowy.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.gosit-wieruszow.pl/polmaraton-aleja-debow-czerwonych/

Zapisy: https://www.zmierzymyczas.pl/1215/polmaraton-aleja-debow-czerwonych.html

 

Sponsor tytularny: HK Grupa Meblowa, Fabryka Mebli Piaski;

Organizatorzy: Gmina Wieruszów, Gmina Łęka Opatowska, Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie, Spółdzielnia Socjalna Green Service;

Partnerzy: Starostwo Powiatowe w Kępnie, Starostwo Powiatowe w Wieruszowie;

Patronat medialny: TVP 3 Łódź www.lodz.tvp.pl, www.lodzkie.pl,  Ilustrowany Tygodnik Powiatowy i powiatowy.pl, Radio SUD, Gazeta „Łącznik” i portal tugazeta.pl, Radio Ziemi Wieluńskiej; MaratonyPolskie.pl

Sponsorzy: Meble Marzenie Węgłowski i Stryjakiewicz Sp. j. Opatów, Madonis Sp. z o.o.,

Attachment