WARSZTATY STREET WORKOUT

Gminy Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie w ramach „Wakacji z GOSiT” prowadzi warsztaty Street Workout dla początkujących, które odbywają się we wtorki w godz. od 10.00 do 11.30. Uczestnicy warsztatów korzystają z urządzeń FlowParku znajdującego się w parku przy ul. Sportowej.

W zajęciach biorą udział dzieci powyżej 140cm wzrostu, co pozwala odpowiednio wykorzystać własną masę ciała podczas wykonywanych ćwiczeń. Początkowo prowadzona jest rozgrzewka ogólnorozwojowa, natomiast podczas treningu właściwego wykorzystywane są drążki, poręcze i drabinki, rozmieszczone na różnych wysokościach oraz inne urządzania znajdujące się w FlowParku. Podczas warsztatów Street Workout uczestnicy wykonują także pompki, przysiady, wykroki, wznosy nóg, czy planki. Po treningu następuje rozciąganie, które rozluźnia ciało i regeneruje mięśnie. Nad całością zajęć czuwa trener, który wskazuje prawidłową technikę, koordynuje tempo ćwiczeń, a tym samym motywuje do właściwego ich wykonywania.

Prowadzone treningi harmonijnie rozwijają wszystkie partie ciała, cały układ mięśniowy, zwiększają siłę oraz ogólną sprawność i wydolność organizmu. Poprawiają koordynację ruchową oraz równowagę.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach!

Udział w zajęciach jest nieodpłatny !

Najbliższy trening odbędzie się we wtorek tj. 27.08.2019r. o godz. 10.00 !