Wieruszowska Strefa Kibica!

14 czerwca 2021 r. w Rynku w Wieruszowie wspólnie mogliśmy przeżywać emocje związane z meczem Reprezentacji Polski w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Wstęp do Wieruszowskiej Strefy Kibica organizowanej przez Gminę Wieruszów, Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie oraz Wieruszowski Klub Sportowy „PROSNA”, w której kibicowało kilkadziesiąt osób był bezpłatny. Goście byli zobowiązani do przestrzegania aktualnych wytycznych epidemicznych oraz do zajmowania wyłącznie wyznaczonych miejsc.

Prezentowany mecz biało-czerwonych z Reprezentacją Słowacji wzbudził wiele emocji, nie tylko w związku z przegraną, ale również z powodu kończenia meczu w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Grzegorza Krychowiaka. Jedyną bramkę zdobył dla naszej kadry Karol Linetty.

Wieruszowska Strefa Kibica to wielkie święto sportu, kultury, ale też pewien symbol powrotu do wspólnego życia w przestrzeni publicznej. Wieruszów znowu tętni życiem. Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspólnie kibicować drużynie narodowej podczas transmisji meczu.

Wspólnemu kibicowaniu piłkarzom Reprezentacji Polski towarzyszą liczne niespodzianki- najciekawsze stylizacje kibiców zostają nagrodzone !

Już teraz serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas meczu Polski z Hiszpanią.

19 czerwca (sobota) godz. 21.00  Rynek Wieruszów !