VII Wakacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Lubczyna 2019 w ramach „Wakacji z GOSiT”

W dniu 3 lipca 2019r. odbył się po raz siódmy Wakacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, którego organizatorami byli Sołectwo Lubczyna, Gmina Wieruszów oraz Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie. Zawody rozgrywały się na boisku znajdującym się w Lubczynie.

W turnieju łącznie wzięło udział ok. 30 uczestników uczęszczających do pobliskich Szkół Podstawowych. Zmagania rozpoczęły się o godz. 8.00. Początkowo rywalizacja rozpoczęła się wśród dziewczynek i chłopców z klas młodszych, natomiast w późniejszym etapie rozpoczęły się mecze starszych klas. Nad całością i poprawnością gry czuwał sędzia.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, natomiast zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.

W związku z dużym zainteresowaniem rozgrywkami druga część Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej w kategorii OPEN (powyżej 16 lat) zostanie przeprowadzona w niedzielę 28 lipca. Start o godz. 14.00. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów pod nr. tel. 666 997 675 do 26 lipca.

Ponadto serdecznie zapraszamy do skorzystania z pozostałych wakacyjnych ofert „Wakacji z GOSiT”. Więcej informacji na stronie:  http://www.gosit-wieruszow.pl/wakacje-z-gosit-3/

Patronat nad turniejem objęli:

Starosta Wieruszowski oraz Burmistrz Wieruszowa