Wędkarski Dzień Dziecka

W ostatnią niedzielę 5 czerwca odbył się Dzień dziecka organizowany przez Koło PZW Wieruszów-Miasto. GOSiT miał przyjemność wspierać i współpracować przy organizacji tego wydarzenia z PZW Wieruszów Miasto. W zawodach wzięło udział 67 dzieci. To pierwsze zawody z okazji Dnia Dziecka z tak liczną frekwencją! Połów odbył się w 2 kategoriach wiekowych 6-10 lat oraz 11-16 lat.

Na zawodników czekał ogrom atrakcji m.in. zamki dmuchane oraz pokazy ślizgów czy pokazy organizowane przez jednostki OSP. Po zakończeniu zawodów wszystkie dzieci zabrały się za wspólną zabawę oraz watę cukrową i popcorn. Całe wydarzenie zakończyło się wspólnym grillem oraz rozdaniem nagród. Oto wyniki:

Kategoria 6-10 lat:

1 miejsce Piotr Świtek (8 440 punktów)

2 miejsce Antoś Soforek (2 725 punktów)

3 miejsce Kacper Kopacki (1 745 punktów)

Kategoria 11-16 lat:

1 miejsce Weronika Migdał (8 760 punktów)

2 miejsce Adam Musiała (2 125 punktów)

3 miejsce Zuzanna Sulej (1 265 punktów)

Bardzo Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za przygotowania do zawodów oraz obecność! W tym roku poprzeczka była bardzo wysoko a rywalizacja między dziećmi zacięta. Gratulujemy wszystkim, każdy z naszych młodych wędkarzy może czuć się wygranym. Pamiętajmy, że sam udział wymagał ogromnej odwagi oraz pewności siebie.

Podziękowania składamy również na ręce naszych sponsorów oraz wszystkich osób, które były zaangażowane w pomoc przy organizacji.

To był wspaniały Dzień Dziecka!

Do zobaczenia za rok!