XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych

W dniach 18-19 czerwca 2022 r. najlepsi zawodnicy wyłonieni podczas 6 cykli „Czwartków Lekkoatletycznych” organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki na Stadionie Sportowym w Wieruszowie wzięli udział w XXVIII Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych, który rozgrywany był w Łodzi.

Reprezentowali nas:

Szczepanik Liliana

Rosynska Kira

Bieda Michał

Iwański Tobiasz

Korytny Maciej

Mońka Filip

Szczeciński Filip

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie oraz Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie, z roczników 2009, 2010 oraz 2011 rywalizowali w konkurencjach: bieg 300m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal.

Spośród przeszło 1625 młodych lekkoatletów nasi reprezentanci zajęli wysokie pozycje w swoich konkurencjach, często pobijając własne rekordy życiowe. Największy sukces osiągnął uczeń ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie- Maciej Korytny zdobywając puchar i nagrodę za trzecie miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Mimo upalnej pogody nasi zawodnicy nie dawali za wygraną, a zacięta rywalizacja trwała do ostatniej konkurencji.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich osób pomagających nam w realizacji wyjazdu na zawody, szczególnie dla trenerów i opiekunów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegółowe wyniki:

https://online.domtel-sport.pl/index2.php?seria=1&runda=1&konkurencja=m1000_1&dzien=0000-00-00&rank=2&impreza=a585