Zawodnicy UMLKS START z Wieruszowa w Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 we Wrocławiu

W dniach 09,10 i 11 lutego 2024r we Wrocławiu odbyły się  PZLA  Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 w Lekkiej Atletyce. Oraz Halowe Mistrzostwa Polski  Seniorów w chodzie sportowym. W zawodach tych wystartowało dwóch zawodników Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego START z Wieruszowa. Natalia Sikora  i Oskar Wróbel. Zawodnicy wystartowali w dwóch kategoriach wiekowych w chodzie sportowym.

Natalia w kategorii U18  w chodzie na dystansie 3000m natomiast Oskar w chodzie sportowym w kategorii U23 na dystansie 5000m.

Natalia Sikora w swej kategorii wiekowej z nowym rekordem życiowym 18:29.33 ukończyła start na 13 miejscu.

Oskar Wróbel w kategorii seniorów uplasował się na 11 miejscu natomiast w swej kategorii wiekowej U 23 zajął 6 miejsce.

Zawodnicy UMLKS START Wieruszów, Natalia Sikora i Oskar Wróbel wystartowali w ramach programu współfinansowanego przez Powiat Wieruszowski.