RUNKAYAKBIKE Wieruszów 2019

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie wraz z Fundacją Santander Bank Polska S. A. im. Ignacego Jana Paderewskiego serdecznie zapraszają, przypominając jednocześnie, iż nadal trwają zapisy na zupełnie innowacyjne wydarzenie jakim jest Runkayakbike, czyli zawody łączące 3 dyscypliny sportowe tj. bieg, jazda na rowerze oraz płynięcie kajakiem. Powyższa impreza odbędzie się 10 sierpnia 2019r. w Wieruszowie w trakcie 24 DNI WIERUSZOWA. Uroczyste otwarcie wyścigu nastąpi o godz. 15.30, natomiast start o godz. 16:00.

Start oraz meta zlokalizowane będą w Parku przy ul. Sportowej w Wieruszowie. Dla sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu mamy do zaoferowania zawody składające się z III etapów, o łącznym dystansie 25km, w tym:

I część zawodów: bieg – 6 km,

II część zawodów: jazda na rowerze – 16 km, trasa crossowa,

III część zawodów: płynięcie kajakiem – 3 km.

Zawody odbędą się 10 sierpnia 2019 r.

 

ZAPISY:

https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/santander-runkayakbike-wieruszow-2019

 

Regulamin – RUNKAYAKBIKE Wieruszów 2019 (pdf)

W wyścigu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani powyżej 16 roku życia. Każdy uczestnik powyższego wydarzenia bez względu na zajętą lokatę otrzyma pamiątkowy medal, koszulkę techniczną, pakiet startowy, posiłek regeneracyjny oraz napoje na trasie wyścigu i mecie. Dodatkowo przewidziane nagrody dla uczestników wykazujących się godną postawą Fair-Play.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich serdecznie do udziału i kibicowania!!!